کارگروههای عمومی
 
کارگروههای من
 

  کاملترین رزومه ها                 

علی اکبر آبادیه
مکانیک
وحید محرابی
 فوق لیسانس - مهندسی نرم افزار

برنامه نويس
امیر کا 20
 لیسانس - مهندسی فناوری اطلاعات - برنامه نویسی تحت وب

برنامه نويس
احسان پوررضایی
 فوق دیپلم - نرم افزار

کارشناس شبکه
محمد محسن افشاری فر
 لیسانس - مهندس نرم افزار

کارشناس شبکه
رضا علیمددی
مدير پروژه
مهندس یاشار اسمعیل دخت
 لیسانس - فناوری اطلاعات گرایش امنیت

کارشناس شبکه
محمود پارسایی
مدیریت، مالی و بازرگانی
محسن شیرعلی
 دیپلم - علوم انسانی- اقتصاد

تربیت بدنی و علوم ورزشی

 سوابق کاری و تحصیلی دوست مشاور ...   

سوابق شغلی
  اعطای رتبه ۵ اتاق فکر به انجمن پیمانکاران استان تهران
شرکت/سازمان: انجمن پیمانکاران استان تهران
از تاریخ: آذر 1392     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: دوست مشاور: اعطای رتبه ۵ اتاق فکر توسط موسسه دوست مشاور به انجمن پیمانکاران استان تهران بازگشت به نامه شماره ۹۲/۴۵۲۳ مورخ ۹۲/۰۹/۱۲ انجمن پیمانکاران استان تهران؛ موسسه دوست مشاور طی نامه شماره ۶۵۹-۹۲ مورخ ۹۲/۰۹/۱۸؛ ضمن تشکر از اعضای هیأت رئیسه موقت و همکاران محترم اتاق فکر انجمن بالاخص ریاست محترم موقت اتاق فکر جناب آقای مهندس یوسفی و جناب آقایان مهندس سقازاده، مهندس شیرازی، مهندس سیاس، مهندس قاسم پور، مهندس پور موحدی، مهندس اخوان، مهندس اسماعیلی آزاد، مهندس سیف پور و مهندس دادرس؛ آئین نامه اجرایی اتاق فکر انجمن پیمانکاران را تأیید نمود. در متن این نامه آمده است؛ ضمن تبریک ثبت آئین‌نامه مذکور به شماره ۱۲۵-۶۵۸۰ تاریخ ۹۲/۰۹/۱۵ و ارائه لوح درجه ۵ که با ادامه فعالیت و تلاش‌های موثر اتاق فکر و کسب نتایج مفید و ارائه گزارشات فصلی (وفق آئین‌نامه مصوب) سالیانه به درجات بالاتر ارتقاء و ظرف ۵ سال مداومت و برنامه‌ریزی‌های فوق‌العاده به یکی از اتاق فکرهای درجه یک کشور تبدیل شوید و همواره به عنوان یکی از بازوهای توانمند اجرایی جامعه اقتصادی کشور باشید.
  مدیر پروژه
شرکت/سازمان: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir)
از تاریخ: آذر 1392     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir) اعطای رتبه ۵ اتاق فکر توسط موسسه دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir) به انجمن پیمانکاران استان تهران بازگشت به نامه شماره ۹۲/۴۵۲۳ مورخ ۹۲/۰۹/۱۲ انجمن پیمانکاران استان تهران؛ موسسه دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir) طی نامه شماره ۶۵۹-۹۲ مورخ ۹۲/۰۹/۱۸؛ ضمن تشکر از اعضای هیأت رئیسه موقت و همکاران محترم اتاق فکر انجمن بالاخص ریاست محترم موقت اتاق فکر جناب آقای مهندس یوسفی و جناب آقایان مهندس سقازاده، مهندس شیرازی، مهندس سیاس، مهندس قاسم پور، مهندس پور موحدی، مهندس اخوان، مهندس اسماعیلی آزاد، مهندس سیف پور و مهندس دادرس؛ آئین نامه اجرایی اتاق فکر انجمن پیمانکاران را تأیید نمود. در متن این نامه آمده است؛ ضمن تبریک ثبت آئین‌نامه مذکور به شماره ۱۲۵-۶۵۸۰ تاریخ ۹۲/۰۹/۱۵ و ارائه لوح درجه ۵ که با ادامه فعالیت و تلاش‌های موثر اتاق فکر و کسب نتایج مفید و ارائه گزارشات فصلی (وفق آئین‌نامه مصوب) سالیانه به درجات بالاتر ارتقاء و ظرف ۵ سال مداومت و برنامه‌ریزی‌های فوق‌العاده به یکی از اتاق فکرهای درجه یک کشور تبدیل شوید و همواره به عنوان یکی از بازوهای توانمند اجرایی جامعه اقتصادی کشور باشید. موسسه دوست مشاور www.dostmoshaver.ir
  مدیر پروژه
شرکت/سازمان: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir)
از تاریخ: آذر 1392     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir): صدور مدرک دانش آموختگی اتاق فکر برای انجمن پیمانکاران استان تهران طی نامه شماره ۹۲/۴۲۷۳ مورخ ۹۲/۰۷/۲۹ انجمن صنفی کارفرمایی پیمانکاران و شرکتهای ساختمانی و تأسیساتی و تجهیزاتی استان تهران؛ مبنی بر صدور مدرک دانش آموختگی سمینار اتاق فکر مورخ ۱۳۹۲/۰۷/۱۸ این مدرک صادر و در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت. دوست مشارو (www.dostmoshaver.ir)
  مدیر پروژه
شرکت/سازمان: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir)
از تاریخ: آذر 1392     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir): سمینار آموزش راه‌اندازی و مدیریت اتاق فکر ویژه انجمن صنفی کارفرمایی پیمانکاران و شرکتهای ساختمانی و تأسیساتی و تجهیزاتی استان تهران در مورخه ۱۳۹۲/۰۷/۱۸ در محل این انجمن برگزار شد. به گزارش دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir) مهندس علی رجبی ابهری در ابتدا با توجه به مشکل پیمانکاران پیرامون رکود کسب و کار در صنعت ساخت به آسیب شناسی این مهم پرداخت. ایشان با اشاره به دوره‌های تکامل روش‌های اجرای پروژه (یک عاملی، دو عاملی و سه عاملی) افزود؛ با توجه به اینکه کشور در تحریم به سر می‌برد، دسترسی به پروژه‌های تأمین اعتبار شده محدود شده و مدل پروژه‌یابی به روش شرکت در مناقصه منسوخ است. وی اضافه کرد امروزه شرکت‌ها می‌بایست با تغییر ساختار سازمانی خود به تکنیک‌های پیشرفته‌ای همانند اتاق فکر، روشهای نوین پروژه‌یابی، تأمین سرمایه و اجرای پروژه‌ها مجهز شوند. ایشان اشاره نمود که همجواری دو فرا نهاد (Meta-institution) غریب ” مرکز مشارکت” و ” اتاق فکر” لازمه غلبه و یا ممانعت از فروپاشی شرکت‌هایی است که زندگی روزانه و اشتغال بالایی به آنها وابسته است. در ادامه ایشان با پرداختن به مدل اقتصادی خوشه‌ای (Cluster) بر اساس تعریف UNIDO اشاره نمود؛ هر کسب و کار دارای ۵ بخش به شرح زیر است؛ مدل اقتصاد خوشه‌ای (cluster) برای صنعت ساخت مهندس علی رجبی ابهری مدل اقتصاد خوشه‌ای (cluster) برای صنعت ساخت مهندس علی رجبی ابهری ـ پیشران یا لوکوموتیو (LOC: Locomotive) ـ پیمانکاران اصلی (GC: General Contractor) ـ شرکت‌های کوچک و متوسط (SME: Small & Medium size Biz) ـ دولوپرها (SBDC: Small Biz. Development Center) ـ انجمن‌‌ها (NGO: Non-Governmental org) در ادامه ایشان با پرداختن به این مسأله که عدم وجود بخش‌های پیشران، توسعه‌گر، انجمن‌های چند منظوره، فعالان بازار و حلقه‌ی مدیریت املاک بجای مشاوره املاک باعث عدم ایجاد یکپارچگی در صنعت ساخت و عرصه‌ی تخصصی سرمایه‌گذاران و مشارکت کنندگان گردیده است. رجبی از مشارکت به عنوان استراتژی اساسی یاد کرد و افزود؛ هم اکنون با پیچیده‌تر شدن مناسبات بین‌المللی و اعمال تحریم‌ها و تمایل به شتاب بخشی به روند توسعه؛ دولت‌ها ضمن در دستور قرار دادن تسویه بدهی‌های قبل؛ به کاهش وابستگی بودجه خود به فروش منابع طبیعی مانند نفت و … اقدام نموده‌ و تمایل به اجرای پروژه‌های عمرانی با یک تأخیر فاز و یا روشهای جدید بدون تخصیص منابع مالی دارند. در این مجال در حالیکه دیگر منابع مالی دولتی زیادی در دسترس نیست، بسیاری از شرکت‌های قدیمی هنوز امید دارند دوران خوش گذشته باز گردد. عده‌ی محدودی از شرکت‌ها نیز با تغییر ساختار و یا تغییر مسیر حرکت خود روش جایگزینی را انتخاب نموده‌اند . با تشکیل یا حضور در مرکز مشارکت از گردنه‌ها به سرعت عبور می‌کنند. ایشان ضمن معرفی کتاب “مرکز مشارکت صنعت ساخت” از سری کتاب‌های برج‌ساز جوان بحث راه‌انداری و مدیریت اتاق فکر را بر اساس سرفصل‌‌های مصوب ارائه و در انتها به پرسش‌های حاضرین پاسخ داد. دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir)
  مدیر پروژه
شرکت/سازمان: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir)
از تاریخ: مهر 1392     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir): سمینار آموزشی رایگان هوش مالی در مورخه ۱۱ مهرماه ۱۳۹۱ در تالار تفاهم تهران برگزار شد. در این سمینار مهندس علی رجبی ابهری بر اساس سرفصل‌های کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید به تشریح مطالب این کتاب پرداخت. ایشان در ابتدا با اشاره به ترنم اقتدار اقتصادی به تشریح علت فقر و لزوم بهبود وضعیت معیشت و کسب و کار مناطق محروم پرداخت و با پرده برداری از الگوی توسعه اقتصادی تکنولوژی محور مبتنی بر براندازی آمریکا به تشریح یکپارچگی قدرت و ارتباط آن با آموزش (ثبات ادراکی)، اقتدار فرهنگی و اقتدار اقتصادی و راهکارهای عبور از پیچ تاریخی پرداخت. در ادامه ایشان به تشریح تکنیک‌های پیشرفته‌تر موفقیت مالی وتشریح دستورات تئوری حرکت در جریان پرداخت و افزود امروز همه‌ی افراد و شرکت‌ها می‌بایست خود را به تکنولوژی پیشرفته اتاق فکر مجهز و از اقتصاد رقابتی به اقتصاد مشارکتی عبور کنند. ایشان همچنین دو مهارت تأمین سرمایه و توسعه گری را از جمله مهارت‌های اساسی موفقیت مالی دانست. در خاتمه نیز ایشان به پرسش‌های شرکت کنندگان پاسخ داد. دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir)
  مدیر پروژه
شرکت/سازمان: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir)
از تاریخ: تير 1392     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: به گزارش دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir) این سمینار در مورخه ۲۰ تیرماه ۱۳۹۱ از ساعت ۵ صبح الی ۱۹ بعد از ظهر برگزار گردید. در این سمینار آموزشی یکروزه که بصورت تعاملی برگزار گردید، مهندس علی رجبی ابهری در چهار جلسه به تشریح و بررسی موارد ذیل پرداخت. در جلسه اول: جریان‌شناسی (جریان ارتقاء قدرت نرم و پرده‌برداری از الگوی یکپارچه براندازی (ادراکی، نرم، اقتصادی و سخت)؛ جنگ ادراکی؛ جنگ نرم فرهنگی؛ جنگ اقتصادی؛ جنگ اتاق فکرها) جلسه دوم: آموزش راه‌اندازی و تدوین آئین‌ نامه اجرایی و طراحی نظام موضوعات جلسه سوم: مدیریت اتاق فکر؛ سازمان هم اندیشی و نظام توسعه فکری جلسه چهارم: جریان‌سازی فرهنگی در انتها یک نمونه اتاق فکری برگزار و به سوالات حاضرین پاسخ داده شد. دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir)
  مدیر پروژه
شرکت/سازمان: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir)
از تاریخ: دي 1391     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir): سمینار آموزشی اتاق فکر همراه با رونمایی از اولین کتاب اتاق فکر در برج میلاد برگزار شد به گزارش پایگاه خبری برج میلاد تهران، سمینار آموزشی اتاق فکر همراه با رونمایی از اولین کتاب در این زمینه در برج میلاد تهران برگزار شد. نخستین سمینار آموزشی «اتاق فکر» با حضور جمعی از کارشناسان و مسئولان بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری، انجمن‌ها و تشکلهای صنفی، پیمانکاران ساختمانی، وزارتخانه‌ها دولتی، مخابرات و گروهی از نخبگان و مدیران بخش خصوص و دستگاه‌های فرهنگی همراه با رونمایی اولین کتاب اتاق فکر پنج‌شنبه گذشته در سالن سعدی مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار شد.گفتنی است ، اتاق فکر مولودی خود ارتقاء و خود توسعه است که واژه «اتاق فکر» در شهریور ماه سال ۸۸ توسط مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان کشور، برای مقابله با جنگ نرم مطرح شد و همچنین تشکیل نظام توسعه فکری برای یافتن راهکارهای مناسب برای عبور از تحریم‌ها و چالش فعلی و آتی کشور ضروری و الزامی است. دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir)
  مدیر پروژه
شرکت/سازمان: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir)
از تاریخ: مهر 1391     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir): سمینار هوش مالی در مورخه ۷ دیماه ۱۳۹۱ در برج میلاد تهران برگزار شد. در این سمینار مهندس علی رجبی ابهری بر اساس سرفصل‌های کتاب هوش مالی خود را افزایش دهید به تشریح مطالب این کتاب پرداخت. در ادامه ایشان به تشریح تکنیک‌های پیشرفته‌تر موفقیت مالی وتشریح دستورات تئوری حرکت در جریان پرداخت و افزود امروز همه‌ی افراد و شرکت‌ها می‌بایست خود را به تکنولوژی پیشرفته اتاق فکر مجهز و از اقتصاد رقابتی به اقتصاد مشارکتی عبور کنند. ایشان همچنین دو مهارت تأمین سرمایه و توسعه گری را از جمله مهارت‌های اساسی موفقیت مالی دانست. در خاتمه نیز ایشان به پرسش‌های شرکت کنندگان پاسخ داد. دوست مشاور (www.dostmoshaver.ir)
تاریخ شروعتاریخ پایانعنوان مدرکموضوعدانشگاهنمرهشهرکشور

مقدماتی
- مکالمه ساده و درک نوشته ها
معلومات کاری- توان استفاده از زبان برای موارد کاری و خواندن متنها
روان- توان خواندن و نوشتن و صحبت روان بدون اشتباه
محلی- زبان مادری
موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره دوست مشاور (/http://dostmoshaver.ir/fa) در مورخه ۱۳۹۱/۰۳/۱۰ تحت شماره ۲۹۳۰۲ و شناسه ملی ۱۰۳۲۰۷۸۰۰۷۵ در اداره ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است. گواهی ثبت علامت تجاری دوست مشاور (/http://dostmoshaver.ir/fa) : کلمات دوست مشاور تحت اظهارنامه ۱۹۰۰۱۰۲۲۸ در مورخه ۱۳۹۰/۰۱/۱۶ در اداره ثبت علائم تجاری ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است. موسسه دوست مشاور (/http://dostmoshaver.ir/fa) دارای مجوز رسمی به شماره ۱۰۱۱۵ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در موضوع فعالیت به ثبت رسیده می‌باشد. موضوع موسسه دوست مشاور (/http://dostmoshaver.ir/fa) : مشارکت در برگزاری همایش و سمینار و همکاری در برپایی نمایشگاه و جشنواره‌های فرهنگی و هنری. اهداف موسسه دوست مشاور (/http://dostmoshaver.ir/fa) ــــ اهتمام جهت ترویج و تبدیل مطالبات مقام معظم رهبری (حفظه ا…) به جریانات عملی در موضوعاتی همچون انس با قرآن کریم، حیا عفاف حجاب، هیأت‌های مذهبی، اقتدار علمی، اقتدار اقتصادی و …. ــــ ارتقاء بصیرت و سطح زندگی علمی و اقتصادی مردم از طریق برگزاری سمینارهای آموزشی ــــ آموزش و آگاه‌سازی آحاد مردم با مقولات تهدیدات نرم در حوزه‌های عرفانهای انحرافی، خانواده، ماهواره، اینترنت، و … ــــ آموزش و آگاه‌سازی مردم پیرامون سبک زندگی ایرانی ــــ اسلامی در موضوعات سلامت، پول، روابط زناشویی، خانواده، و …. ــــ توسعه و ترویج فقه و عقود اسلامی از طریق قراردادهای اسلامی ــــ ایرانی با رویکرد ترویجی مدیر مسئول موسسه دوست مشاور (/http://dostmoshaver.ir/fa) مهندس علی رجبی ابهری، دانش آموخته‌ی رشته‌ی مکانیک و متولد ۱۳۵۸، از دوره‌ی نوجوانی به مطالعات و فعالیت‌های فکری در حوزه‌های ریاضیات، اقتصاد، فرهنگ مبادرت ورزید و علاوه بر ایراد سخنرانی، حضور در نشست‌ها و مناظره‌ها به نویسندگی گرایش پیدا کرد؛ چنانکه به تدریج، یادداشت‌ها و مقالات وی در موضوعات یاد شده در برخی مطبوعات منتشر گردید. این محقق جوان در طول ۱۵ سال اخیر بیش از ۵۰ عنوان کتاب تألیف، تدوین و ویرایش نموده است. از جمله‌ی این آثار می‌توان به کتاب‌های نقشه‌ی راه انس با قرآن کریم (مروری بر منویات مقام معظم رهبری پیرامون انس با قرآن کریم)، جنگ نرم، ریاضی عمومی یک، ریاضی عمومی دو، محاسبات عددی، ریاضیات مهندسی، هندسه دیفرانسیل ساده، تشریح مسایل طراحی اجزای ماشین شیگلی، روش‌های تولید، سری کتاب‌های برج‌ساز جوان و … اشاره نمود. ایشان دارای تجربیاتی در زمینه‌ی طراحی ساختارهای نوین سازمانی (فرانهادها) بوده و از جمله سوابق حرفه‌ای بخش خصوصی ایشان می‌توان از مدیر عاملی گروه مهندسی ستوس(3tus.ir)، ماهنامه عصر سرعت(asrsorat.ir)، انتشارات ساحل اندیشه تهران، انتشارات ستوس، و … نام برد. ره‌آورد ایشان در زمینه‌ی تکنولوژی اتاق فکر(irthinktank.blogfa.com) و جریان‌سازی و ضرورت بکارگیری آن در تمامی زمینه‌ها؛ پاسخی به رفع چالش‌های موجود و آینده‌نگری در تمامی حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و … جهت استفاده از تمامی فرصت‌ها و ظرفیت‌های موجود در کشور و جهان می‌باشد. کارشناسان وزارت نفت، آموزش و پرورش، شهرداری، بانک‌ها، صدا و سیما، انجمن‌ها، جهاد کشاورزی، سازمان توسعه تجارت ایران، ارتباطات سیار، دانشگاه‌ها، و بسیاری از سازمان‌ها و ارگانهای دولتی از محصولات، سخرانی‌ها و یا خدمات مجموعه‌های تحت مدیریت ایشان بهره‌مند شده‌اند.