کارگروههای من
 

  کاملترین رزومه ها                 

علی اکبر آبادیه
مکانیک
وحید محرابی
 فوق لیسانس - مهندسی نرم افزار

برنامه نويس
امیر کا 20
 لیسانس - مهندسی فناوری اطلاعات - برنامه نویسی تحت وب

برنامه نويس
احسان پوررضایی
 فوق دیپلم - نرم افزار

کارشناس شبکه
محمد محسن افشاری فر
 لیسانس - مهندس نرم افزار

کارشناس شبکه
رضا علیمددی
مدير پروژه
مهندس یاشار اسمعیل دخت
 لیسانس - فناوری اطلاعات گرایش امنیت

کارشناس شبکه
محمود پارسایی
مدیریت، مالی و بازرگانی
محسن شیرعلی
 دیپلم - علوم انسانی- اقتصاد

تربیت بدنی و علوم ورزشی

 سوابق کاری و تحصیلی پرهام غدیری پور   

سوابق شغلی
  ویراستار متون علمی و فنی برای انتشار
شرکت/سازمان: باشگاه مرکزداده اشنایدر ایران
از تاریخ: تير 1396     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: ویرایش و آماده‌سازی ترجمه‌ی مقالات Data Center Science Center DCSC@Schneider-Electric.com و بخشی از مقالات سایت schneider-itb.ir
  مسئول محتوا
شرکت/سازمان: بانی‌ناب
از تاریخ: دي 1394     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: برای آشنایی و کار در حوزه کسب‌وکار اینترنتی و بازاریابی محتوایی مطالعاتی کردم. در حوزه‌ی چندین موضوع بررسی انجام دادم. برای این کار خدمات آنلاین سایت‌های ایرانی و خارجی گردآوری شد. همچنین در هر حوزه درباره‌ی هرگونه خدمات جدید ممکن که حتی تا کنون عرضه هم نشده است بررسی و نتایج آن پیشنهاد شد. این بررسی‌ها در حوزه‌ی تاسیسات ساختمان، آموزش زبان، صنعت مبلمان، سرگرمی، نوشیدنی بوده است. در حوزه‌ی خدمات به آموزش و پرورش طرحی به‌نام «شبکه اجتماعی کلاس ما» را پیشنهاد کردم. در حوزه سرگرمی پیشنهاد طرح «اتاق بداهه‌گویی» را ارائه کردم. در همین حوزه درباره انواع محتوای سرگرم کننده به‌طور کلی بررسی انجام دادم. سپس در حوزه متون سرگرم کننده در سرویس تلگرام کانالی ایجاد کردم. هدف آن را ارائه جوک‌ها و مطالب سرگرم‌کننده‌ی سالم و خانوادگی قرار دادم. برای این کار لطیفه‌هایی را از متون مکتوب قدیم و جدید فارسی گردآوری و بازنویسی کردم. در ادامه‌ی همین کار حوزه‌ی مطالب را گسترده‌تر کردم و تصاویر و فیلم کوتاه را هم به مطالب افزودم. با تغییر سیاست کاری شرکت این فعالیت رها شد ولی مشخص شد که این حوزه علافه‌مندان خود را دارد. یکی از طرح‌ها درباره دمنوش‌های گیاهی بود که نگرش پزشکی سنتی داشت. در ادامه بررسی‌ها این طرح به موضوع همه‌ی نوشیدنی‌ها و با نگرش عمومی گسترش یافت چنانکه در آینده بتوان آن را به همه‌ی خوراکی‌های غیر از غذای اصلی گسترش داد. برای این طرح درباره محتوا و هرگونه خدمات ممکن بررسی انجام دادم. ساختاری برای نرم‌افزار آنلاین و خدمات آن پیشنهاد کردم. سپس محتوای اولیه را که شامل تهیه تعدادی از انواع نوشیدنی خانگی است تهیه کردم. این مجموعه شامل بیش از 560 عنوان نوشیدنی در 28 دسته‌بندی فراگیر شامل همه‌ی انواع نوشیدنی است. تعدادی مطالب وابسته نیز دسته‌بندی و تهیه شد یا فهرست شد که بعدا تهیه شود. مطالب را با جستجو در اینترنت تهیه کردم. سپس متون را بازنویسی و تصحیح کردم و نشانی منبع اصلی را نیز جزء محتوا برای ارائه نگه داشتم. بخش‌‌های مختلف متن برای استفاده در هرگونه نرم‌افزار جداگانه در یک جدول درج شد تا در صورت امکان ورود اطلاعات در نرم‌افزار ساده‌تر باشد. با افزایش تعداد نفرات شرکت با استفاده از برنامه‌نویسی اکسل (VBA) در اکسل فایل حضور و غیاب ماهیانه را با محاسبه شناور روزانه ساختم. در این فایل بسیاری از محاسبات زمان کارکرد و خطاگیری‌ها به‌شکل خودکار انجام می‌شود و اطلاعات کارکرد دوازده ماهه‌ی هرکارمند را برای محاسبات مالی و انضباطی در جدولی نمایش می‌دهد. همچنین به درخواست شرکت برای بررسی روش بهینه در اجرای پروژه‌ها با ویژگی پژوهشی، درباره متدولوژی اجایل (چابک) و روش اسکرام مطالعه کردم و خلاصه‌ای تهیه و ارائه نمودم.
  انباردار انبار مرکزی
شرکت/سازمان: شرکت دستر (صنایع پوشاک)
از تاریخ: بهمن 1393     تا تاریخ: شهريور 1394
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: کار با نرم‌افزار انبار ویژه شرکت، بازآرایی و بهبود وضعیت چیدمان و بازیابی انبار، آسیب‌شناسی دلایل وجود مغیارت سیستمی (عدم مطابقت اطلاعات نرم‌افزار با موجودی واقعی از نظر کد نه تعداد)
  ویراستار فارسی متون علمی و فنی برای انتشار
شرکت/سازمان: پژوهشکده مرکزداده ایران
از تاریخ: فروردين 1392     تا تاریخ: تير 1393
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: ویرایش ترجمه کتاب درباره ویژگی‌های 16 مرکزداده برتر جهان. در این کتاب مهندسان طراح این مراکز از ویژگی‌های مهندسی تاسیساتی که ساخته‌اند می‌گویند. «مرکزداده» موضوعی میان‌رشته‌ای بین کامپیوتر (سخت‌افزار و نرم‌افزار)، مخابرات، برق، مکانیک سیالات و سازه است. تلاش بر این بود از این کتاب که موضوع مهندسی داشت، متنی ساده با فارسی درست و در عین حال متناسب با گویش خوانندگان متخصص که مهندسان رشته‌های خاصی بودند به‌دست آید.
  دستیار اداری سرپرست مهندسان ناظر برق
شرکت/سازمان: معیار توسعه نیرو
از تاریخ: فروردين 1391     تا تاریخ: اسفند 1391
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: این پروژه نظارت بر یکی از مناطق برق تهران بود. مهندسان ناظر گزارش‌های ماهیانه خود را به سرپرست پروژه ارسال می‌کردند که باید از آن گزارش اصلی تهیه و به شرکت توزیع برق تهران بزرگ ارسال می‌شد. در این کار با بهبود فایل اکسل اصلی که گزارش نهایی از آن تهیه می‌شد، سرعت و دقت کار بالا رفت و از زحمت کار کاسته شد. همچنین شرکت در کار ساماندهی سابقه بیمه و مالیات پروژه‌های ده ساله خود بود که با همکاری امور مالی و تهیه فایل اکسل مناسب به جمع‌بندی و بررسی اطلاعات این دو موضوع کمک شد.
  کارمند
شرکت/سازمان: شرکت کارخانه تولیدی
از تاریخ: فروردين 1387     تا تاریخ: اسفند 1390
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: انجام کلیه امور دفتری از نامه‌نگاری‌ها و بایگانی و ساخت جداول در ورد و اکسل برای گزارش‌ها و هماهنگی بین واحدها.
  کتابدار و مسئول کامپیوتر
شرکت/سازمان: کتابخانه
از تاریخ: فروردين 1378     تا تاریخ: تا کنون
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: تهیه گزارش فنی با مضمون آموزش و بررسی سیستم استاندارد کتابداری و آنالیز آماری اطلاعات کتاب‌های موجود در مخزن کتابخانه برای اصلاح سیستم کتابداری که در آنوقت در آنجا به‌کار می‌رفت. برای این کار فایل اکسلی طراحی و اطلاعات لازم از روی تک‌تک کتاب‌ها در آن وارد گردید. سپس با استفاده از امکانات اکسل آماری که نیاز بود استخراج و برای آن متنی در ورد تهیه شد. در نهایت نمودارها و جداول با متن در فایل ورد یکی شده و پس از چاپ به هیئت مدیره کتابخانه برای بررسی ارائه گردید. در نتیجه برخی اصلاحات در کار کتابخانه اجرا شد و نرم‌افزار استاندارد کتابداری برای کتابخانه تهیه شد. انجام کار فهرست‌نویسی از روی خود کتاب‌ها و رده‌بندی و اصلاح با کمک کتابشناسی ملی. ساخت فایل اکسل برای استفاده کار ثبت کتاب که بعدا با بهبود و ارتقای آن فایل آمار تهیه شد و همچنان برای جایگزین نرم‌افزار تخصصی کتابداری به‌کار می‌رود. آموزش کامپیوتر و کتابداری به یک کتابدار برای کتابخانه دیگر. در ادامه در سال 1393: ساخت نرم‌افزار از فایل اکسل که اطلاعات کتابخانه در آن ثبت می‌شود برای دریافت آمار. این نرم‌افزار به‌وسیله برنامه‌نویسی ‌‌VBA در اکسل ساخته شد. با کلیک روی دکمه‌های منو یا باز کردن شیت‌های ساخته‌شده در این فایل اکسل، جداول آمار و نمودارها از شیت اطلاعات اصلی ساخته و نمایش داده می‌شود. پس از آن تاکنون به‌شکل پاره وقت همکاری ادامه دارد.
  انباردار انتشارات
شرکت/سازمان: نبیاد سینمایی فارابی
از تاریخ: فروردين 1377     تا تاریخ: اسفند 1377
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات: متصدی انبارهای کتاب
  نویسنده تیزر
شرکت/سازمان: موج نوین
از تاریخ: فروردين 1376     تا تاریخ: اسفند 1376
کشور: ایران  شهر: تهران
توضیحات:  وقتی که صدا و سیما برای اولین بار پس از انقلاب تصمیم به پخش آگهی تبلیغاتی گرفت، شخصی انحصار گرفتن آگهی را برای تنها شبکه‌ای که قرار بود شروع به پخش آگهی کند به‌دست آورد. این شرکت ضمن بازاریابی برای دریافت آگهی و تبلیغ برای آن، می‌خواست که خودش نیز آگهی بسازد. با توجه به پیشینه علاقه و تلاش‌هایی که در فیلم‌نامه‌نویسی داشتم در این شرکت استخدام شدم و در طی آن مدت حدود 40 آگهی نوشتم. ولی شرکت تا هنگام ورشکستگی فقط از پورسانت آگهی‌هایی که می‌گرفت درآمد داشت و خودش هیچ آگهیی نساخت.
تاریخ شروعتاریخ پایانعنوان مدرکموضوعدانشگاهنمرهشهرکشور
مهر 1369 تير 1370 دیپلم علوم تجربی ایران

مقدماتی
- مکالمه ساده و درک نوشته ها
معلومات کاری- توان استفاده از زبان برای موارد کاری و خواندن متنها
روان- توان خواندن و نوشتن و صحبت روان بدون اشتباه
محلی- زبان مادری
تهیه و گردآوری محتوای متنی (نوشتاری) با کیفیت مناسب کاربرد با داشتن توانایی نویسندگی و ویراستاری
تهیه و گردآوری محتوای به‌شکل اطلاعات سازماندهی شده (داده‌ای) مناسب کاربرد با آگاهی از ویژگی‌های بانک داده
آشنایی عمومی یا تخصصی در حوزه‌های مختلف دانش در علوم انسانی، هنر، ادبیات، فناوری، علوم پایه، علوم کاربردی و مهنسی ...
آگاهی کاربردی از طراحی و اجرای سیبستم‌های سازماندهی و بازیابی اطلاعات شامل روش‌ها و نرم‌افزارها (وبی، غیروبی)
آشنا با تخصص‌های مختلف این حوزه‌ی شامل تولید محتوا و تولید ابزار